Gala 25 lat Biura Podróży Rapala

25-lecie istnienia biura to dla nas wszystkich ogromne wydarzenie; To ćwierć wieku poszerzania granic, które przemierzamy z naszymi klientami; To ćwierć wieku budowania relacji z największymi organizatorami; To przygody zawodowe i życiowe, wspólne dla nas, związanych z firmą od wielu, wielu lat.

Wielką dumą wypełniła nas możliwość przyjęcia Państwa w miejscu tak ważnym na kulturalnej mapie Europy jak Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu. Towarzyszyło temu przekonanie, że jest to przestrzeń godna gali dla takich jak Państwo gości. Ich imponująca liczba, towarzyszących nam od lat przyjaciół Rapali, klientów, związanych z nami przedstawicieli innych biur, rodzin i osób, które chciałyby rozpocząć przygodę z nami – były dla nas wspaniałą okazją, aby zobaczyć skalę, która jest odzwierciedleniem naszej pracy, naszego zaangażowania w projektowanie wakacji.

W trakcie gali było wiele wzruszających dla nas momentów: ich źródłem była na pewno emocjonalna historia powstania firmy opowiedziana przez właścicielkę biura – Agnieszkę Rąpałę. Wielu wrażeń dostarczyła wszystkim z nas główna atrakcja wieczoru – koncert orkiestry NFM, pod dyrygenturą Andrzeja Kosendiaka. Starannie wyselekcjonowany repertuar, skomponowany z uwzględnieniem gustów szerokich kręgów odbiorów, prezentujących muzykę świata we wspaniałych aranżacjach. Dla równowagi o dobre nastroje zadbały gwiazdy współczesnej sceny kabaretowej – wykonawcy kabaretu Hrabi. Ram całości nadawał prowadzący Marcin Prokop wraz z inicjatorką wydarzenia – właścicielką firmy. A niektórzy z Państwa mieli okazję spotkać naszych gości, którzy tak jak my-tworzą rynek turystyczny od tych 25 lat.

Estetyczne zróżnicowanie programu – miało być podziękowaniem dla każdego z Państwa. Celem gali miało być uczczenie naszego święta, ale także dobra zabawa i pokazanie Państwu różnorodnych inspiracji, które stanowią o atrakcyjności naszej pracy.

Organizacja, przygotowanie, koncepcyjne opracowanie zajmowały nas przez wiele miesięcy, ale atmosfera tych trzech spędzonych z Państwem w takiej formie godzin – przeważyła szalę i utwierdziła nas w przekonaniu, że podróże to nie jedyna dziedzina, która nas łączy. Wszyscy jesteśmy ludźmi ciekawymi świata, szanującymi różnice kulturowe, otwartymi na nowe wyzwania. Przed nami mnóstwo nowych projektów, przed Państwem wiele wspaniałych podróży – proszę dać się zainspirować specjalistom z doświadczeniem przywożonym po trosze w walizce każdej z nas, z mnóstwa odbywanych rokrocznie podróży.

Dziękujemy Państwu za możliwość obchodzenia takiego święta – mamy nadzieję, że jego atmosfera udzieliła się także Państwu i była wymiernym obrazem naszej wdzięczności za wspólne 25 lat. Mamy nadzieję, że będziemy nadal mogły aktywnie uczestniczyć w Państwa wędrówkach przez Świat i być pomocne przy realizacji wszystkich wakacyjnych marzeń.

Dziękujemy  i zapraszamy:
Ania , Iza, Jaśmina, Nina, Ewa, Renata, Roksana, Weronika i Agnieszka