Biuro Podróży „ Rapala” to nie tylko agent (czyli pośrednik sprzedaży największych biur podróży w Polsce), ale także niezależny touroperator.

PODRÓŻE SZYTE NA MIARĘ – O CO CHODZI?

Nasza oferta wyjazdów pod hasłem PODRÓŻE SZYTE NA MIARĘ to nieograniczone wyobraźnią, zasięgiem kontynentalnym oraz jakością tematyczną pakiety dla tych z Państwa, którzy lubią niestandardowe rozwiązania.

* dla par – szukających niezwykłych miejsc na wyjątkową podróż poślubną lub pragnących celebrować ważne wydarzenie w niezwykłym miejscu
* dla grup przyjaciół – na potrzeby wyjazdów, którym przyświeca jakaś nadrzędna myśl: gotowanie w Toskanii, dzikie safari, niezwykłe eventy na Świecie, szalone city breaki
* dla klienta korporacyjnego – wyjazdy motywacyjne dla pracowników firm, organizacja wyjazdu dla kontrahentów, ale także organizacja wyjazdów na międzynarodowe wydarzenia (targi, konferencje, kongresy)

Jeśli wolicie Państwo indywidualne wyjazdy wychodzące poza schemat ofert katalogowych – jesteśmy do dyspozycji

Maroko – 28.04-09.05.2020

Są na świecie miejsca, które mają w sobie element baśni, legendy i tajemnicy. Zatłoczone bazary, na których kupić można egzotyczne przyprawy. Stragany mieniące się kolorami owoców tak dojrzałych, że zdają się pękać pod najmniejszym naciskiem. Słodkawy zapach mocnej herbaty towarzyszący przytłumionym rozmowom. Dywany o wzorach tak cudownych, że zdają się hipnotyzować. To wszystko kraina z baśni i legend. To świat z opowieści tysiąca i jednej nocy (…)

Birma – 17-25.11.2019

Birma (Myanmar) jest w opinii wielu podróżników jednym z najpiękniejszych krajów Azji. Przez lata niedostępny i zapomniany, teraz systematycznie zdobywa popularność. Nastrojowe świątynie, ślady pradawnych cywilizacji, tropikalna przyroda oraz przyjaźnie nastawieni, gościnni ludzie, to największe atrakcje tego kraju (…)

Barcelona

Urokliwe uliczki Dzielnicy Gotyckiej, imponująca Sagrada Familia, tętniący życiem Las Ramblas, kolorowy Park Guell oraz meczem FC Barcelona – Valenzia na słynnym Camp Nou. Barcelona to stolica Katalonii, która zachwyca każdego swoją niepowtarzalną atmosferą. Stanowi najbardziej kosmopolityczne miasto Hiszpanii, konkurować może z najwspanialszymi metropoliami świata (…)

Malta

Malta to jeden z najszczęśliwszych krajów na świecie. Zamożni mieszkańcy, niezwykłe budowle sięgające czasów fenickich i rzymskich, setki barokowych kościołów, klasycystyczne pałace i wreszcie przepiękne plaże, morskie groty i niezliczone nocne kafejki i restauracje (…)

Mauritius

Daleko na południu, na ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego, leży rajska, urokliwa wyspa Mauritius. Turkusowo-niebieska woda, kryształowo czyste laguny, drobno-piaszczyste, lśniąco białe plaże oraz niesamowite krajobrazy z bujną roślinnością i plantacjami trzciny cukrowej sprawiają, że każdy poczuje się tu jak w raju (…)

Malediwy oraz Sri Lanka

Pośrodku Oceanu Indyjskiego znajduje się archipelag Malediwów z 1200 wyspami i wysepkami. To egzotyczny świat z lazurową wodą, turkusowymi lagunami, niezwykłymi rafami koralowymi oraz lśniąco białymi plażami. Malediwy to egzotyczny świat i wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy pragną zażywać morskich kąpieli, nurkować, uprawiać windsurfing czy żeglarstwo lub po prostu odpoczywać (…)

Sri Lanka

To tropikalna wyspa na Oceanie Indyjskim, która łączy w sobie starą Azję z jej bogatą kulturą, europejskie wpływy oraz nowoczesność. Piękno, dostatek i kultura wyspy zawsze wywoływały u odwiedzających ją podziw i zachwyt. Dawni mauretańscy kupcy nazywali Sri Lankę wyspą rozkoszy (…)

Tajlandia

Tajlandia to azjatycka kraina uśmiechu z ponad 2500 km wybrzeżem, malowniczymi plażami, niesamowitymi przybrzeżnymi wysepkami, różnorodną fauną i florą, niemal 30 tysiącami buddyjskich świątyń i prawie 500 żyjącymi na wolności tygrysami. Kraj ten jest idealną mieszanką atrakcji i spokojnego odpoczynku (…)

Tajlandia – Złoty Trójkąt

BANGKOK – KANCHABURI-RZEKA KWAI -CHIANG RAIZŁOTY TRÓJKĄT- CHIANG MAI – PHUKET- MAGICZNA WYSPA

Toskania

to jeden z najczęściej wybieranych kierunków wśród turystów. Każdy z nich może znaleźć tu coś dla siebie. Wielbiciele przyrody mogą rozkoszować się niezwykłymi krajobrazami, bo czy może być coś piękniejszego niż zielone pagórki rozległych winnic, skąpane w świetle zachodzącego słońca? Szczególnie jeśli taki obraz dopełni lampka toskańskiego wina, uznawanego za jedno z najlepszych na świecie (…)

Wietnam

Zadziwia Europejczyków egzotyką i bogactwem. Mówią o nim – miejsce pełne nieodkrytych skarbów. Wietnam leży w Azji Południowo – Wschodniej. Wraz z Kambodżą, Laosem i Tajlandią wchodzi w skład Półwyspu Indochińskiego. Wietnamczycy mówią, że ich kraj kształtem przypomina nosidło z dwoma garncami ryżu (…)

Tu byłyśmy

Zajrzyj na naszego bloga i dowiedz się więcej o niezwykłych podróżach!