Misja Wino

Szanowni Państwo,

Siłą każdej firmy są ludzie pełni pasji, którzy nieustannie dążą do podnoszenia jakości obsługi, oferowanych produktów i usług.

Świat wokół nas pędzi do przodu, a my szukamy wciąż czegoś nowego: nowych celów na mapie, nieznanych dotąd doświadczeń, ciekawych i nieznanych nam dotąd zjawisk. Chcemy inaczej niż większość spędzać czas, dotykać nieznanego, smakować tego, czego nasze podniebienia jeszcze nie zaznały, upajać oczy widokami, których nie da się zapomnieć.

Jest nam niezmiernie miło, że zostałyśmy zaproszone do współpracy z Misją Wino – firmą Marka Kondrata. Chcemy, aby smakowanie win, poznawanie aromatów i bukietów w nich zaklętych, odbywało się w miejscach wyjątkowych. My zadbamy o to, by zaopiekować się Państwem od strony organizacyjnej, by jakość była słowem kluczowym, aby każdy aspekt podróży po powrocie z niej pozostawiał jedynie tęsknotę. Abyście Państwo prosili o więcej i więcej… W każdy nasz wyjazd szyty na miarę wkładamy bowiem całe swoje serca.

O to by winiarsko rozbudzić nasz apetyt zadba natomiast Małgorzata Sułek – od lat związana z projektem Misja Wino. Małgosia połączyła pracę z pasją. Jej podróże winiarskie to zaspokojenie ciekawości Świata – dotykanie coraz to nowych lądów, na których winorośle tworzą bazę dla napoju bogów. Mottem przewodnim Małgosi stały się słowa Salvadora Dali: „Kto potrafi smakować, nie pije wina, lecz kosztuje jego tajemnic”.

Zapraszamy na szlaki winiarskie z Misją Wino https://www.misjawino.pl/, https://www.marekkondrat.pl/

Agnieszka Rąpała, Weronika Rąpała

Zobacz program