Misja Wino

Misja wino: Andaluzja

Andaluzja to kraina pełna kultury, historii, świąt, przyrody i dobrego jedzenia. Leniwie zmierzymy historyczne starówki andaluzyjskich miast, skosztujemy wyśmienitych dań, a wszystko w akompaniamencie wina! Kulturę Andaluzji poznamy przez pryzmat miejsc wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W Sewilli są to katedra, alkazar i Archiwum Indii, w Kordobie: starówka i meczet. Odwiedzimy piękną Rondę i białe miasto Kadyks. Nie zapominajmy równiez, że w Andaluzji mamy tysiące smaków do odkrycia. Połączymy je z 3 pięknymi winnicami słynącymi z Jerez, z Montilla-Moriles a takżę sherry.

Wyjazd planowany jest w małych grupach nie przekraczających 20 osób, co pozwoli nam wytworzyć intymną, wręcz rodzinną atmosferę, tak rożną od masowych wyjazdów turystycznych. Pozwalamy się wyspać, zwiedzamy powoli, leniwie, unikamy bieganiny, próbujemy lokalnych smaczków i cieszymy się swoim towarzystwem. Serdecznie zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy razem z nami, w tym hedonistycznym charakterze, pragną zwiedzać świat.

O to by winiarsko rozbudzić nasz apetyt zadba natomiast Małgorzata Sułek – od lat związana z projektem Misja Wino. Małgosia połączyła pracę z pasją. Jej podróże winiarskie to zaspokojenie ciekawości Świata – dotykanie coraz to nowych lądów, na których winorośle tworzą bazę dla napoju bogów. Mottem przewodnim Małgosi stały się słowa Salvadora Dali: „Kto potrafi smakować, nie pije wina, lecz kosztuje jego tajemnic”.

Zapraszamy na szlaki winiarskie z Misją Wino https://www.misjawino.pl/,

Agnieszka Rąpała, Weronika Rąpała

Zobacz program