Wypoczynek w rytmie dżungli i morza

To wyjątkowy hotel, gdzie luksusem jest przede wszystkim czas, który poświęcasz sobie samemu i kontakt z dziką przyrodą. Na każdym kroku czujesz, że stąpasz po niewydeptanych ścieżkach.

Można się tu dostać tylko łodzią lub pokonując jeepem wyboistą drogę, wiodącą przez las i plantację kauczukowców.

Na gości czekają przestronne i klimatyzowane wille, do których wchodzi się mostkiem linowym. Zbudowane na palach między drzewami, na skraju rezerwatu przyrody, która oddaje człowiekowi swój najbardziej reprezentatywny wycinek: dżunglę lekko przerzedzającą się w stronę morza, położoną na krańcu małej, nieskażonej cywilizacją wysepki na Morzu Andamańskim.

Tu głównym architektem jest natura, człowiek musnął ją jedynie dłonią, aby stworzyć maksymalnie komfortowe warunki. Rytm wypoczynku wyznacza tu dźwięk dżungli i morza.

Dyskretna obsługa hotelowa to ludzie, którzy tworzą lokalną społeczność, serwowane dania to produkty z upraw własnych. Wszystko wokół jest zorganizowane w taki sposób, aby przeskoczyć standardy codzienności, do której przywykliśmy i dać się przenieść do takiego świata, w którym utopia zgody między kulturą i naturą staje się faktem.