Początkiem października miałam okazję odwiedzić piękną Turcję Egejską. Docelowym miejscem mojej podróży był jeden z najbardziej znanych kurortów turystycznych, położony nad Morzem Egejskim z widokiem na grecką wyspę Kos – Bodrum, obsypane białymi domeczkami wśród których można poczuć się jak w Grecji.

W samo południe wyleciałam z pochmurnej, już jesiennej Polski, aby niecałe 3 godziny później móc cieszyć się 28 stopniową temperaturą, pięknym słońcem i przejrzystym błękitnym niebem.

Turcja kojarzy nam się z wysokimi standardami i ja miałam szansę przekonać się o tym na własnej skórze, spędzając 4 noce w hotelu TTH Bodrum Impreial. Teren hotelu zachwyca swoją zielenią otaczającą niewielkie budyneczki, które tworzą kameralną atmosferę dla każdego gościa. Oczywiście ciężko byłoby nie wspomnieć o restauracji i jedzeniu, które jest ważną częścią większości wyjeżdżających na wakacje all inclusive… i spokojnie, jak na Turcje przystało, możemy liczyć na wszystko to, co nasze podniebienie sobie wymarzy. Wysoki standard oraz jakość obsługi, pozwala nam odpocząć od codziennych obowiązków.

Z hotelu dzieli nas niewielka odległość od turystycznej miejscowości Bodrum, przez którą przedziera się szeroki deptak wzdłuż przystani jachtowej. Można tam spacerować godzinami wśród restauracji, straganów i sklepików, w których sprzedają pyszną turecką chałwę i inne przysmaki.

Uważam, że warto zastanowić się, myśląc o przyszłych wakacjach, nad tym pięknym kierunkiem jakim jest Turcja oferująca nam standardy, o których często europejskie kraje mogłyby pomarzyć. Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do rezerwacji wymarzonych wakacji.

Twój Doradca Podróży,
Jaśmina Bodurka